Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Umíme si vychutnat všechny radosti, chceme žít naplno a nic nového nám není cizí. Jsme zvědavé, a tak rády hledáme, zkoušíme a vyměňujeme si svoje zážitky, abychom se vzájemně inspirovaly.

Reportáže, rozhovory a názorové blogy nejen o životním stylu

Opět jsem podlehla Stardance

Opět jsem podlehla Stardance

Letos jsem se zařekla, že už se dívat nebudu. Je to pořád stejné, stejní moderátoři, stejná porota, stejné komentáře. Ale pak jsem si stejně první díl pustila…. a už v tom jedu. Prostě ta noblesa, elegance a obdivuhodné výkony soutěžících mě zase dostaly. A komu fandím?

Nenamáhej se zbytečně, vem si větší kladivo.

Co když ho neunesu, protože na toho, koho hodlám zatlouct do země, bych spíš potřebovala buchar?... reagovala jsem většinou na slova svého muže, který se mým spravedlivým rozhořčením pokaždé bavil. Jakoby nechápal, že na některé lidi fakt kladivo nestačí.

Jednu dobu jsem měla v televizi skoro čtyři roky šéfovou, která… víte co? Příklad je nejlepší vysvětlení. Někdy v návalu předvedení převahy, dané jí zařazením do funkce, kontrolovala třeba texty upoutávek. Přišla za mnou ke stolu, udělala si na jednom jeho konci místo, aby měla kam položit nohy. Zajímavé, že je většinou měla těsně vedle mého rozjezšího jablka, jogurtu, jídla. Vydržela jsem a právě na jejím chování trénovala trpělivost, protože ta práce mě skutečně hodně bavila.

Ona ženština vlastně s každým, kdo by ji mohl ohrozit svými vědomostmi, kontakty, dobře zvládnutou profesí, přehledem a nadhledem dost tvrdě „cvičila“, nebo se o to alespoň často a vytrvale pokoušela.

Respektovala pouze o hlavu větší namakané mužské, nebo dobře vdané kolegyně. Vyzkoušela jsem snad všechny varianty vstřícnosti, až mi jednou poradil můj muž velice jednoduchý tah. Pozvali jsme ji na jednu jeho premiéru, poseděla s námi v klubu. Tam bych ji za to, jak byla rozkošná, a dělala ze sebe mou kamarádku, zabila, ale opět jsem vydržela. Můj muž se bavil. V duchu jsem před sebou viděla to největší kladivo na světě.

A víte, že to pomohlo? Ona zřejmě nikdy správně nepochopila, proč se usmívám, když ji vidím, ale možná pro jistotu, jinak si to neumím vysvětlit, to začala dělat také. Výsledek? Myslela jsem si, že je jí proto hloupé na mě ječet…a nevyvracejte mi to, prosím!

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: