Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Umíme si vychutnat všechny radosti, chceme žít naplno a nic nového nám není cizí. Jsme zvědavé, a tak rády hledáme, zkoušíme a vyměňujeme si svoje zážitky, abychom se vzájemně inspirovaly.

Reportáže, rozhovory a názorové blogy nejen o životním stylu

Opět jsem podlehla Stardance

Opět jsem podlehla Stardance

Letos jsem se zařekla, že už se dívat nebudu. Je to pořád stejné, stejní moderátoři, stejná porota, stejné komentáře. Ale pak jsem si stejně první díl pustila…. a už v tom jedu. Prostě ta noblesa, elegance a obdivuhodné výkony soutěžících mě zase dostaly. A komu fandím?

Vítejte v nové prodejní galerii

O výtvarnici Gražyně Kaletové jsme už na našem webu psali. Ke konci loňského roku si otevřela v centru staré Prahy novou galerii s názvem „Art & Decor Gražyna“. A právě tam vás teď zveme.

Paní Gražyna v prodejní galerii prezentuje nejen svoji tvorbu, ale i práce řady dalších současných autorů - olejomalbu, grafiku, řezbu, keramiku, kámen a to vše doplňuje dekorativním interiérovým uměním. Galerii najdete v Truhlářské ulici č. 21, Praha 1, tel. 222 314 323. Otevřeno je od pondělí do pátku 10-18, v sobotu 10-15 hodin.

Ve čtvrtek 15. 3. 2012 proběhne v Galerii „Art & Decor Gražyna“ vernisáž výstavy amerického uměleckého fotografa Roye Gumpela. Během své dlouhé kariéry Roy publikoval své fotografie na obálkách mnoha časopisů, jako doprovod k nejrůznějším článkům a reportážím. Pracoval pro řadu firem a organizací, které ho vysílaly fotografovat do celého světa. Jednou z jeho nejoblíbenějších zakázek byla práce pro National Geographic television, pro kterou fotografoval sérii fotografií slavné „Route 66“. Výstava potrvá do 30. dubna.

Takže až půjdete třeba do pražského obchodního centra Palladium, zahněte hned vedle do Truhlářské ulice a potěšte se krásnými předměty, obrazy a fotografiemi. Je to pastva pro oči a pohlazení duše.

Více se o paní Gražyně dozvíte z našeho článku:

http://www.nezoufalky.cz/cz/co-nas-potkalo/vira-mi-dava-silu-k-prekonani-tezkosti.html

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: