Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Tuto soutěž přináší

Vyhrajte mléčné lahůdky

Vyhrajte mléčné lahůdky
Soutěž končí 15. 06. 2016.

Česká rodinná firma ALIMPEX FOOD a.s. nabízí chlazené, nechlazené i čerstvé potraviny a působí na našem trhu už od roku 1999. Její produkty dobře znáte, pochutnáváme si na nich po celé republice.

Tuto soutěž přináší

Vyhrajte make-up s podkladem

Vyhrajte make-up s podkladem
Soutěž končí 02. 06. 2016.

Výrobky nové řady Decorative Care jsou vyvinuty na základě nejmodernějších technologií a aktivních látek. Na pleti působí přirozeně, neucpávají póry, pokožka volně dýchá. Zároveň skryjí nedostatky, zjemní známky únavy a zanechají dojem svěží upravené pleti. Pro dlouhotrvající skvělý make-up nejprve naneste krém dle typu pleti, následně je vhodná aplikace Podkladové báze pod make-up. V této řadě nově najdete Rozjasňující make-up 8v1, který uvádíme ve třech barevných variantách.

Soutěžte s námi

Jsme hravé a soutěživé, a s chutí roztáčíme kolo štěstí v každém věku. Čím to je jednodušší, tím líp. A tak je pro vaše pohodlí každá soutěž vybavena jednoduchým hlasovacím systémem. Stačí kliknout a pak jen čekat, zda si ta muška jenom zlatá sedne právě na vás.

Obecné podmínky pro účast v našich soutěžích si můžete přečíst zde.

Městské divadlo Mladá Boleslav: Úplné zatmění

Městské divadlo Mladá Boleslav: Úplné zatmění

V posledních letech získávají divadelní ocenění Thálie mimopražská divadla. Nebude to tím, že právě na „oblastech“ se dělá pořád to poctivé umění, zatímco většina pražských scén v honbě za ziskem sází na podbízivé bulvární kusy, které diváky víceméně jen baví?

Vyhrajte čerstvé ryby a husu

Není lepší husa než čerstvě vykrmená na malé české farmě. Ryba nejlépe chutná, když ji před vámi prodavač vytáhne z dobře provzdušněného bazénu, připraví vám ji, jak si přejete a doma ji hned dáte na pánev.

Vyhrajte čerstvé ryby a husu

Vánoční husička, nemrazená, nekřehčená, prostě když jde čerstvě zabitá a vykuchaná rovnou na pekáč, to je pochutnáníčko. Teprve když vyzkoušíte, jak chutná takové masíčko, drůbková polévka a výpek, pochopíte, jaký je to rozdíl proti křehčené hluboce zmrazené drůbeži.

Sladkovodní ryba nemusí být jen kapr. V České rybárně si můžete vybrat – kapra, lína, amura, pstruhy. Před vámi prodavačka vyloví z bazénu, kde se ryby těší dobré péči a zdraví, právě ten kousek, který se vám bude líbit. Zabije vám ho a tomu, kdo se nerad potýká s porcováním a s kostmi, připraví na místě i filety. Poradí vám i nějaký dobrý recept. Takže pokud chcete na Vánoce kapra prakticky bez kostí, můžete ho mít. Nebo dáte přednost bílému méně tučnému masu amura? Lín patří mezi delikatesy a pstruh – inu, dravé ryby to je vždycky lahůdka a pstruh patří k těm nejlepším vůbec.

Soutěžte s Nezoufalkami, vyhrajte poukaz na husu nebo čerstvé ryby dle vašeho výběru. Máte postaráno o pochoutku na vánoční stůl, svou husičku nebo ryby si po telefonické dohodě vyzvednete přímo v České rybárně, Sokolovská 266, Praha 9. Prodavačky vám vaši výhru vydají, když jim předložíte vytištěný mail, kterým vám my výhru potvrdíme. Hrajeme o jednu husu a třikrát rodinnou porci čerstvých ryb (kapr, lín, amur, pstruzi) dle vašeho výběru.

Pravidla soutěže:

Jedna z vás, které do 15. 12. 2011 správně odpoví na naši soutěžní otázku, vyhrává poukaz na českou husu, 3 další výhry jsou čerstvé ryby dle vlastního výběru.

Mezi sladkovodní dravé ryby nepatří:

Soutěž byla již uzavřena, nelze dále hlasovat.
Zpět Výherci

Sandra Z.
Praha, pralinky od Carly

Karla M.
Praha, pralinky od Carly

Zuzana K.
Blansko, pralinky od Carly

Jaromír S.
Poděbrady, pralinky od Carly

Jiří H.
Praha, voucher od Lidské síly

Eva H.
Praha, voucher od Lidské síly

Soutěž měsíce

Představte si šumění moře, horké sluneční paprsky a čistou přírodu pobřeží Filipín. Zde se pěstuje kokosovník ořechoplodý, z něhož se vyrábí bio kokosový olej lisovaný za studena. Krásné místní ženy dokazují, že v takových podmínkách vznikají jen výjimečné věci. Nechte se inspirovat jejich tajemstvím i vy!

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: