Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Máme už své životní zkušenosti, ale nepohrdneme kvalitními informacemi, které na něco zajímavého upozorní, něco poradí a něco doporučí. Dobrá rada nad zlato, že?

Tipy na novinky na trhu, informace o nových trendech a vyjádření odborníků na různá témata

Také jste dostali neobjednané zboží?

Také jste dostali neobjednané zboží?

Paní Martina si nám postěžovala, že po objednávce zboží za 179 korun dostala při doručení zásilky výzvu k platbě částky 1195 korun a příslib zasílání dalších balíčků. Není bohužel sama, takové případy se množí jak houby po dešti.

Vanilková, nebo levandulová?

V souvislosti s nedávnou akcí „Zmrzlina zdarma" v brněnském Nákupním centru Královo Pole byl realizován průzkum s názvem „Poznáte šizenou zmrzlinu? A chceme vůbec tu kvalitní?" Nabízíme vám výsledky průzkumu.

Věděli jste, že zmrzlinu miluje 95 % lidí?

Pokud jste někdy přemýšleli, kterých zastánců točené či kopečkové zmrzliny je více, už nemusíte. Je to plichta. Obou táborů je zhruba stejně a stejně je i těch, kteří nerozlišují formu, v jaké budou zmrzlinu konzumovat. Prostě zmrzlina je zmrzlina a to v jakékoli podobě. Mírně navrch má tábor zastánců sladkých smetanových chutí (33 %), kterých je více než fanoušků kyselejších - ovocných (28 %). Nejvíce je však těch, kteří se ke konkrétní variantě přikloní až při výběru na místě (39 %).

Nejoblíbenější zmrzlinou v rámci akce „Zmrzlina zdarma", byla kombinace vanilkové s černým rybízem nebo limetkou. Značnou oblibu vanilkové příchutě potvrzují také výsledky průzkumu, kde jednoznačně vyhrála. Na druhé pozici se v průzkumu umístila citrónová následovaná čokoládovou příchutí.

Nejoblíbenější zmrzlinou zůstane navždy vanilková!

„Neděláme kompromisy, takže jsme v rámci akce „Zmrzlina zdarma“ nabízeli pouze poctivou zmrzlinu, na které jsou naši zákazníci v cukrárně Větrník zvyklí. Tzn., že ovocná část obsahuje 40 % ovoce, cukr a vodu, smetanová část je tvořena pouze mlékem, smetanou, žloutky a cukrem. Točenou zmrzlinu si vyrábíme sami, takže máme plnou kontrolu nad jejím složením," pochlubil se Radim Řezáč, majitel cukrárny Větrník. 

 Hitem tohoto léta je levandulová

Ochotu experimentovat v rámci zkoušení neobvyklých příchutí projevila téměř polovina dotázaných (51 %), ta druhá se stále drží klasiky. Nejzajímavějšími příchutěmi tohoto léta byly dle průzkumu levandulová, slaný karamel, tvarůžková nebo bezový květ. 

47 % lidí si myslí, že pozná šizenou zmrzlinu

Pokud by lidé stáli před rozhodnutím, zda si koupit šizenou nebo poctivou zmrzlinu (ale o 10 Kč dražší), v 71 % případech by se přiklonili ke kvalitnější variantě. Při hlasování o adekvátní ceně za kopeček poctivé zmrzliny respektive střední porci točené zmrzliny se nejvíce respondentů shodlo v obou případech na částce 20 Kč. V případě kopečkové zmrzliny se na druhém místě objevila částka 15 Kč, zatímco u točené 30 Kč. Přístup Čechů k poctivé zmrzlině se tedy vyvíjí a jsou ochotni si za kvalitu připlatit. 

„Akce zmrzlina zdarma oslovila podle posledních ohlasů všechny věkové generace, které k nám do nákupního centra v uplynulém měsíci zavítaly. Děti i ty věkem zkušenější. Nejvíce se v cukrárně Větrník zapotili  vždy okolo víkendu, kdy byl zájem o zmrzlinu zdarma nejvyšší. Celkem jsme našim návštěvníkům rozdali 402,5 kg nejlepší brněnské točené zmrzliny," dodala Jaroslava Kovárníková, manažerka Nákupního centra Královo Pole.

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: