Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Tuto soutěž přináší

Vyhrajte lístky na vánoční hru

Vyhrajte lístky na vánoční hru
Soutěž skončila 20. 11. 2016.

V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky.

Tuto soutěž přináší

Vyhrajte sladký balíček

Vyhrajte sladký balíček
Soutěž skončila 27. 11. 2016.

Čokoládovna Carla uspokojuje všechny možné chutě na sladké. A právě teď, ještě před příchodem adventu, kdy nastane čas pečení cukroví a mlsání, přijde vhod nějaká čokoláda nebo bonbon.

Soutěžte s námi

Jsme hravé a soutěživé, a s chutí roztáčíme kolo štěstí v každém věku. Čím to je jednodušší, tím líp. A tak je pro vaše pohodlí každá soutěž vybavena jednoduchým hlasovacím systémem. Stačí kliknout a pak jen čekat, zda si ta muška jenom zlatá sedne právě na vás.

Obecné podmínky pro účast v našich soutěžích si můžete přečíst zde.

Milan Kňažko jako Shylock poprvé v novém roce na Jezerce

Milan Kňažko jako Shylock poprvé v novém roce na Jezerce

První letošní představení hry Shylock v podání charismatického herce Milana Kňažka bude v pražském Divadle Na Jezerce ve znamení dvou sedmnáctek. Inscenace v režii Radka Balaše bude mít totiž přesně 17. ledna svou 17. reprízu.

Starší soutěže

Vyhrajte čaje The Ritual of Light

Vůně sladkého pomeranče a skořice limitované edice Rituals vám provoní celý byt. Čaj The Ritual of Light je součástí limitované edice produktů, produktů, která vám pomůže zpomalit a zklidnit vaši duši stejně jako světlo mihotajícího se plamínku.

Vyhrajte hry pro děti i pro vás

Udělejte radost sobě i svým blízkým a získejte oblíbenou hru „Člověče nezlob se“ ve staronovém retro designu. A také novinku od českého výrobce společenských her firmy EFKO - hru „Kampak, mašinky?“.

Vyhrajte vánoční paštiky

Značka Pâté du Chef připravila specialitu v podobě prémiové paštikové bonboniéry. Paštika i nadále zůstává tradiční součástí českých jídelníčků a v její oblibě Češi drží světové prvenství.

Vyhrajte novou audioknihu

Jíst, meditovat, milovat - velký příběh vyšel jako audiokniha.Deset let po knižním vydání a filmové verzi s Julií Roberts přichází Jíst, meditovat, milovat v audio podobě. Osobní zpověď autorky není jen pro ženy, ale každý si v ní může najít to své, spolu s cestou směřování a smyslem pro svůj život.

Vyhrajte vstupenky na Oněgina

Slavný milostný příběh znovu ožívá na prknech Divadla ABC v dynamické režii Pavla Kheka.

Vyhrajte vstupenky na show

Výpravné představení Paris The Show přiváží do Prahy a Brna nejkrásnější francouzské šansony. V podání pětice francouzských hudebníků a trojice zpěváků zazní široký repertoár slavných šansoniérů, jako např. Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Jacques Brel ad.

Další soutěže…

Ilona P.
Praha, vstupenky na Vánoční festival v MDP

Miroslava B.
Praha, vstupenky na Vánoční festival v MDP

Jana C.
Praha, vstupenky na Vánoční festival v MDP

Tereza M.
Praha, vstupenky na Vánoční festival v MDP

Veronika V.
Úvaly, audiokniha Jíst, meditovat, milovat

Marie L.
Zámrsk, audiokniha Jíst, meditovat, milovat

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: