Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Tuto soutěž přináší

Vyhrajte lístky na vánoční hru

Vyhrajte lístky na vánoční hru
Soutěž skončila 20. 11. 2016.

V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky.

Tuto soutěž přináší

Vyhrajte sladký balíček

Vyhrajte sladký balíček
Soutěž skončila 27. 11. 2016.

Čokoládovna Carla uspokojuje všechny možné chutě na sladké. A právě teď, ještě před příchodem adventu, kdy nastane čas pečení cukroví a mlsání, přijde vhod nějaká čokoláda nebo bonbon.

Soutěžte s námi

Jsme hravé a soutěživé, a s chutí roztáčíme kolo štěstí v každém věku. Čím to je jednodušší, tím líp. A tak je pro vaše pohodlí každá soutěž vybavena jednoduchým hlasovacím systémem. Stačí kliknout a pak jen čekat, zda si ta muška jenom zlatá sedne právě na vás.

Obecné podmínky pro účast v našich soutěžích si můžete přečíst zde.

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Vyhrajte sprchovou pěnu

Stará čínská filosofie, která se soustředí na rovnováhu Jingu a Jangu v těle, se nazývá Dao. Stejně se nově jmenuje i kosmetická řada Rituals, se kterou se budete na každodenní rituály těšit.

Vyhrajte sprchovou pěnu

Sprchová pěna i sprchový olej obsahují relaxační vůni bílého lotosu a výtažky Yi Yi Ren. Párkrát týdně můžete mycí rituál obohatit o krémový peeling, díky kterému si vaše pokožka zachová zdravý a mladistvý vzhled. Po koupeli nezapomeňte každý den nanášet bohatý a vyživující tělový krém nebo olej, který zanechá kůži krásně jemnou. Ze stejné řady si můžete pořídit i antiperspirant, peeling a balzám na nohy, relaxační sérum s mátou, pěnu do koupele nebo sprej na tělo a tkaniny. Nemusíte si každý den najít čas na dlouhou meditaci, abyste dosáhli rovnováhy. Pomůže i vědomá a láskyplná péče o vlastní tělo a chvíle relaxace, než se uložíte ke spánku.

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně. 

Pravidla soutěže:

Tři z vás, kteří do 29.září odpoví správně na naši otázku, získají sprchovou pěnu Dao Foaming Shower Gel. Vyhrává 50.,100. a 200. správná odpověď. Nápovědu hledejte na www.rituals.cz

Jak se testuje kosmetika Rituals?

Soutěž byla již uzavřena, nelze dále hlasovat.
Zpět

Miroslava B.
Praha, vstupenky na Paris show

Majka S.
Slavkov u Brna, vstupenky na Paris show

Ivana B.
Praha, vstupenky na Oněgina

Tereza M.
Praha, vstupenky na Oněgina

Barbora T.
Praha, balíček kosmetiky Saloos

Radmila N.
Praha, balíček kosmetiky Saloos

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: