Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Poslechněte si povídky, které z nejrůznějších úhlů pohledu ilustrují všechny stránky života a lidských povah. Vyprávějí příběhy o našem štěstí, neštěstí, hořkostech, radostech, láskách, zradách, ale i o tajemstvích a temných zákoutích ženských duší.

Ještě chvíli, prosím

Ještě chvíli, prosím

Chcete nahlédnout pod pokličku jedné redakce časopisu pro ženy? Poslechněte si zpověď starší redaktorky, která s hořkou ironií popisuje, jak se cítí mezi všemi těmi mladými kolegyňkami, a co všechno musí dělat, aby nemusela z kola ven.

Splněné tátovo přání

Splněné tátovo přání

Já a sestra, to je příběh plný nepochopení, vzteku, výčitek a dlouhého odloučení. Teprve když mi dal život za vyučenou, začalo se mi po ní stýskat. Kéž bych mohla všechno to ošklivé, co se mezi námi stalo, vrátit!

drama 30.04.2016, 00:00 Hodnocení

Kam jdeš a kdy se vrátíš?

Kam jdeš a kdy se vrátíš?

Povídka o pochybnostech osamělé ženy, která si kvůli své sobecké matce nikdy nezaložila vlastní rodinu. Touží se konečně odpoutat, ale copak by ji teď, když je matka stará dáma, mohla opustit?

drama 06.03.2016, 00:00 Hodnocení

Láska přes inzerát

Láska přes inzerát

Po všech mých karambolech s mužskými jsem se zařekla, že už žádného nechci. Ale kámošky mě tak dlouho přemlouvaly, až jsem podlehla a podala si inzerát. Poslechněte si, co z toho vzešlo.

romance 01.01.2016, 10:00 Hodnocení

Oči psího šamana

Oči psího šamana

Úsměvná povídka o podivném setkání, které nám může změnit život. Ať už to byla náhoda, nebo osud, jedny psí oči způsobily, že se jednomu manželskému páru obrátila domácnost vzhůru nohama.

humor 06.12.2015, 00:00 Hodnocení

Dům oběšencův

Dům oběšencův

Mystery povídka o prokleté chalupě. Nový majitel nevěřil starým povídačkám a nastěhoval se do ní. Teprve když poprvé vyšel na ztrouchnivělou půdu, pochopil, že na nich něco bude.

mystery 18.09.2015, 00:00 Hodnocení

Konec špatný, všechno dobré...

Konec špatný, všechno dobré...

Poslechněte si příběh o velké lásce, která byla zalitá sluncem, a přesto se našel mrak, ze kterého začalo pršet. A pak se z něj spustila ničivá vichřice, kterou rozpoutal neznámý ženský hlas v mobilu.

drama 31.05.2015, 01:00 Hodnocení

Poslední malířův obraz

Poslední malířův obraz

Krimipovídka o obraze ženy, který někdo zničil a ten někdo je pravděpodobně vrah. Byla to malířova milenka? Nebo kdosi z účastníků divoké pitky v malířově ateliéru?

krimi 13.03.2015, 00:00 Hodnocení

Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: