Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Poslechněte si povídky, které z nejrůznějších úhlů pohledu ilustrují všechny stránky života a lidských povah. Vyprávějí příběhy o našem štěstí, neštěstí, hořkostech, radostech, láskách, zradách, ale i o tajemstvích a temných zákoutích ženských duší.

Ještě chvíli, prosím

Ještě chvíli, prosím

Chcete nahlédnout pod pokličku jedné redakce časopisu pro ženy? Poslechněte si zpověď starší redaktorky, která s hořkou ironií popisuje, jak se cítí mezi všemi těmi mladými kolegyňkami, a co všechno musí dělat, aby nemusela z kola ven.

Vybereš tu zatáčku?

Vybereš tu zatáčku?

Povídka o manželském pokušení. On se už těší na důchod, ona si chce ještě něco užít. Má ctitele, se kterým by to ještě dokázala roztočit. A chuť zpestřit si svůj nudný a šedivý život.

romance 09.06.2014, 00:00 Hodnocení

Bez výčitek

Bez výčitek

Dramatický příběh ženy - oběti domácího násilí. Povídka ji zastihuje na samém dně psychických sil a v osudové chvíli, kdy sbírá odvahu ke vzpouře. Dokáže to, nebo se podvolí dalšímu ponižování?

drama 08.01.2014, 20:00 Hodnocení

Andělská hra se smrtí

Andělská hra se smrtí

Krimipovídka o vraždách dvou mladých dívek, které spojuje jen jediné: obě byly blondýny a zabil je stejný vrah. Vzájemně se neznaly a pohybovaly se v rozdílném prostředí. Jak si s tím poradí poručice Málková?

krimi 05.09.2013, 00:00 Hodnocení

Díky, sestro moje nerodná

Díky, sestro moje nerodná

Povídka o mámě, která kdysi dala přednost své dceři před manželem. Dnes toho lituje, protože z dcery se vyklubal egoistický sobec, a manžela ani po těch letech nepřestala milovat.

romance 13.02.2013, 00:00 Hodnocení

Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: