Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Tuto soutěž přináší

Vyhrajte lístky na vánoční hru

Vyhrajte lístky na vánoční hru
Soutěž skončila 20. 11. 2016.

V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky.

Tuto soutěž přináší

Vyhrajte sladký balíček

Vyhrajte sladký balíček
Soutěž skončila 27. 11. 2016.

Čokoládovna Carla uspokojuje všechny možné chutě na sladké. A právě teď, ještě před příchodem adventu, kdy nastane čas pečení cukroví a mlsání, přijde vhod nějaká čokoláda nebo bonbon.

Soutěžte s námi

Jsme hravé a soutěživé, a s chutí roztáčíme kolo štěstí v každém věku. Čím to je jednodušší, tím líp. A tak je pro vaše pohodlí každá soutěž vybavena jednoduchým hlasovacím systémem. Stačí kliknout a pak jen čekat, zda si ta muška jenom zlatá sedne právě na vás.

Obecné podmínky pro účast v našich soutěžích si můžete přečíst zde.

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Vyhrajte hry pro děti i pro vás

Udělejte radost sobě i svým blízkým a získejte oblíbenou hru „Člověče nezlob se“ ve staronovém retro designu. A také novinku od českého výrobce společenských her firmy EFKO - hru „Kampak, mašinky?“.

Vyhrajte hry pro děti i pro vás

Legendární stolní hra "Člověče, nezlob se"  dostává pře Vánoci původní grafické provedení, a to jak krabice, tak herní plán. Obsahuje dřevěné figurky, kostku a kvalitní knihovaný plán. „Člověče nezlob se“ je hra, kterou zná u nás každé dítě i každý rodič. Jak se k nám do Evropy a vlastně celého světa tato oblíbená hra dostala?  „Člověče nezlob se“ se do Evropy dostala z Indie jako hra, dodnes zde známá, pod názvem Pačísí. Nejstarší hrací desku dnešního „Člověče nezlob se“ neboli Pačísí najdeme v palácích indických knížat ve Fatehpúr Sikrí, Ágře a Allahabádu. Ovšem nikoli jako hrací desku dnešních rozměrů na papíru, kůži, hliněných či kamenných deskách. Hracími deskami byla totiž palácová nádvoří a figurkami skuteční lidé. Princip hry se z těchto královských míst velice rychle rozšířil i mezi indické rolníky a stala se brzy nejoblíbenější hrou, která měla v Indii milióny příznivců. A tak prostí Indové místo na nádvořích paláců hráli Pačísí na plátěných hracích deskách a jako figurky sloužili obyčejné kameny a u těch bohatších i drahokamy. Za otce obchodního úspěchu hry Pačísí (Ludo) v Evropě a celém světě pod novým názvem Člověče nezlob se, je pak považován Josef Friedrich Schmit, německý obchodník. Také český výrobce společenských her a hraček firma EFKO karton, s.r.o. zařadila hru „Člověče, nezlob se“ do svého portfolia poměrně záhy. Jedná se o velice populární stálici mezi společenskými hrami. V předvánočním čase přichází s verzí retro. Hra „Člověče nezlob se“ je k dostání za 249,-Kč. 

Hra „Kampak, mašinky?“ procvičuje zábavnou formou prostorovou orientaci dětí a cvičí pravo, levo.  Je určena dětem ve věku 4-7let.  Hra Kampak, mašinky? obsahuje několik herních variant, které jsou odstupňovány svou náročností, dále pak 4 dřevěné mašinky a herní plán v podobě kartonových kartiček a dřevěnou kostku s označením L, P a „rovně“. Hra má oblíbený motiv mašinek a zajímavé pojetí. Její cena je 229,-Kč. 

Více na www.efko.cz

Pravidla soutěže:

Tři z vás, kteří do 13.11. odpoví správně na naši soutěžní otázku, získají od společnosti EFKO obě hry. Vyhrává 50., 100. a 150. správná odpověď.

EFKO je také výrobcem legendární figurky, jak se jmenuje?

Soutěž byla již uzavřena, nelze dále hlasovat.
Zpět

Miroslava B.
Praha, vstupenky na Paris show

Majka S.
Slavkov u Brna, vstupenky na Paris show

Ivana B.
Praha, vstupenky na Oněgina

Tereza M.
Praha, vstupenky na Oněgina

Barbora T.
Praha, balíček kosmetiky Saloos

Radmila N.
Praha, balíček kosmetiky Saloos

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: