Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Tuto soutěž přináší

Vyhrajte lístky na vánoční hru

Vyhrajte lístky na vánoční hru
Soutěž skončila 20. 11. 2016.

V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky.

Tuto soutěž přináší

Vyhrajte sladký balíček

Vyhrajte sladký balíček
Soutěž skončila 27. 11. 2016.

Čokoládovna Carla uspokojuje všechny možné chutě na sladké. A právě teď, ještě před příchodem adventu, kdy nastane čas pečení cukroví a mlsání, přijde vhod nějaká čokoláda nebo bonbon.

Soutěžte s námi

Jsme hravé a soutěživé, a s chutí roztáčíme kolo štěstí v každém věku. Čím to je jednodušší, tím líp. A tak je pro vaše pohodlí každá soutěž vybavena jednoduchým hlasovacím systémem. Stačí kliknout a pak jen čekat, zda si ta muška jenom zlatá sedne právě na vás.

Obecné podmínky pro účast v našich soutěžích si můžete přečíst zde.

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Vyhrajte novou audioknihu

Jíst, meditovat, milovat - velký příběh vyšel jako audiokniha.Deset let po knižním vydání a filmové verzi s Julií Roberts přichází Jíst, meditovat, milovat v audio podobě. Osobní zpověď autorky není jen pro ženy, ale každý si v ní může najít to své, spolu s cestou směřování a smyslem pro svůj život.

Vyhrajte novou audioknihu

Titul za dobu od svého vydání inspiroval spousty lidí a dal jim sílu pro změnu skrze doporučení a osobní poznatky autorky. Jíst, meditovat, milovat je právem označována za jednu z nejinspirativnějších knih. Jako motivační cestopis po duši, ale i za přírodou a kulturou. Interpretem audioknihy, kterou vydala audiotéka.cz,  je Kristýna Kociánová.

 Elisabeth je 30 let a žije život, který by spousta žen považovala za ideální a harmonický. Vdaná, s dobrou prací a krásným bydlením. Jenže to není všechno a zevnitř vykoukne otázka nenaplnění a přichází zmatek a otázky, co dál?

Opuštění zaměstnání i partnera vede k pouti nejen za svým já, ale důležité je udělat za předchozím životem tlustou čáru. Její cesty postupně směřují do Itálie, Indie a Indonésie a za novým já. V každé zemi objevuje jednu ze tří částí názvu knihy. Umění slasti nejen z jídla, duchovní cestu do svého nitra a také rovnováhu v sobě a kolem sebe. Když  se audiokniha dostane do ruky v ten pravý čas, není jen popisem cest, ale může pomoci v bezradné situaci. Díky tomu vyšla i další kniha, kde lidé popisují opravdové situace, které se staly díky Jíst, meditovat, milovat.

 „Když jsem knihu četla poprvé, četla jsem její první vydání. Pro nahrávání jsem se ale připravovala podle třetího, zatím posledního vydání, které vyšlo 10 let od vydání prvního. Nové vydání obsahuje předmluvu samotné autorky, která v ní píše, jaké měla kniha ohlasy, kolik žen na ni reagovalo - převážně pozitivně - a také co se mezitím odehrálo v jejím životě. Člověk totiž s Liz jde, rozumí ji a fandí ji v její cestě, a to nejdůležitější je, že je nakonec šťastná. Jsou tam místa, kdy jsem poznala sama sebe i problémy svých kamarádek. Pro mě bylo příjemné zjistit i od americké ženy, že se jí stávají stejné věci jako nám běžným českým ženám,“ řekla k audioknize její interpretka Kristýna Kociánová.

Více info zde

Pravidla soutěže:

Tři z vás, kteří do 27.10. odpoví správně na naši otázku, získají na audiotéce poslech této knihy zdarma.

Jaké výročí nedávno slavila Audiotéka.cz?

Soutěž byla již uzavřena, nelze dále hlasovat.
Zpět

Miroslava B.
Praha, vstupenky na Paris show

Majka S.
Slavkov u Brna, vstupenky na Paris show

Ivana B.
Praha, vstupenky na Oněgina

Tereza M.
Praha, vstupenky na Oněgina

Barbora T.
Praha, balíček kosmetiky Saloos

Radmila N.
Praha, balíček kosmetiky Saloos

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: