Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Umíme si vychutnat všechny radosti, chceme žít naplno a nic nového nám není cizí. Jsme zvědavé, a tak rády hledáme, zkoušíme a vyměňujeme si svoje zážitky, abychom se vzájemně inspirovaly.

Reportáže, rozhovory a názorové blogy nejen o životním stylu

Opět jsem podlehla Stardance

Opět jsem podlehla Stardance

Letos jsem se zařekla, že už se dívat nebudu. Je to pořád stejné, stejní moderátoři, stejná porota, stejné komentáře. Ale pak jsem si stejně první díl pustila…. a už v tom jedu. Prostě ta noblesa, elegance a obdivuhodné výkony soutěžících mě zase dostaly. A komu fandím?

JEN HLUPÁK SE ROZHODUJE PODLE RAD JINÝCH

Je dobré, vyslechnout si názor jiných, někdy dokonce radu, ale zřejmě je stejně nejlepší vlastní názor, požívání vlastního rozumu. Vždycky mi tohle naskočí, když mám tendenci se s někým radit, hlavně o důležitých věcech.

Dám příklad. Šli jsme s mým mužem na premiéru do divadla, kde jsme – i když je to ostuda – ještě nikdy předtím nebyli. Napadlo mne zeptat se kolegyně, která tam údajně byla jako doma, co na sebe. Někam stačily večerní šaty, jinam jsem si ráda vzala dlouhé, nebo alespoň dlouhou sukni a božohódovou halenu s oblíbeným zlatým sáčkem.

Kamarádka, no, dlouho jsem si myslela, že není jen kolegyně, ale i kamarádka, mi poradila velké, premiérové společenské šaty, protože se prý nejen o přestávce, ale hlavně potom, po představení v předsálí korzuje, a dámy se logicky předhánějí v prezentaci oblečení. Ona prý půjde v černém. Představte si, že já koza, jsem si jela pro jistotu tu dokonalou róbu rovnou půjčit za Marií do fundusu na Barrandov. Oblékla mne do nebíčkově modrých žoržetových šatů s plizovanou sukní, přidala kabelku, co k nim patřila, takže Mílovi jsem tím pádem připravila světle modrou košili, tmavomodrý oblek, abychom dokonale ladili.

Hlásím, že jsme byli za idioty, protože do tohoto divadla se chodilo pomalu jak na dětské hřiště. Měli jsme hezčí kostýmy než klasika na jevišti. Musela jsem uznat, že fakt jen hlupák se rozhoduje podle rad jiných.

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: