Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Umíme si vychutnat všechny radosti, chceme žít naplno a nic nového nám není cizí. Jsme zvědavé, a tak rády hledáme, zkoušíme a vyměňujeme si svoje zážitky, abychom se vzájemně inspirovaly.

Reportáže, rozhovory a názorové blogy nejen o životním stylu

Opět jsem podlehla Stardance

Opět jsem podlehla Stardance

Letos jsem se zařekla, že už se dívat nebudu. Je to pořád stejné, stejní moderátoři, stejná porota, stejné komentáře. Ale pak jsem si stejně první díl pustila…. a už v tom jedu. Prostě ta noblesa, elegance a obdivuhodné výkony soutěžících mě zase dostaly. A komu fandím?

KDE JE PRAVDA?

Pořád ji někde někdo hledá, studuje, dokonce je prý pro některé prioritou. Pochopitelně bude řeč o chlapech, mužských, pánech tvorstva, se kterými je to těžké, jenže stejně tak platí, že bez nich je to na světě k ničemu.

Oni totiž umějí být i hodně dobrými parťáky, s některými je legrace, většina z nich se postará, když je nejhůř. Ne, že by si uvědomili svou povinnost vůči protějšku, se kterým třeba momentálně žijí, ale je to přece jenom pohodlnější, dát a udělat, co se po nich požaduje, než poslouchat dlouhé litánie.

Napadlo vás někdy pochybovat o tom, že to, pardon – ten, co ho máte doma, nevlastní vlastně žádné vady, chyby, ale tím, co občas vyvádí, vysílá jen své originální efekty, kterými chce na sebe upozornit? Došlo vám, že většinou nepotřebuje ani větší množství alkoholu, aby se ztrapnil, stačí na to to, co z něj vypadává, když se rozhodne být důležitým?

Na druhou stranu – zazdálo se vám, že by možná bylo na místě – hledat chybu v sobě?  Nechce to společné soužití přece jenom víc odpouštět? Klidně jenom pro sebe si přiznejte, že nejste ani svatá, ani nemáte ještě dostatečně rozvinutého Alzeimera, jen umíte kývnout hlavou na souhlas ve správný okamžik. Přišla jste totiž na jednoduchou věc: A následný počin není od věci…

Který je ten správný moment k jeho realizaci? Přece každý, kdy ho požádáte o peníze, protože si potřebujete něco koupit, abyste zapomněla na všechny trapné a ponižující starosti všedního dne. Jedině on je vaším zachráncem před nervovým zhroucením.

Kecy? Pochopitelně, ale zabírají. Zkuste to. Honit hlavou se mu může cokoliv, ale nahlas neřekne nic. On totiž, na rozdíl od vás, není náladový, ale flexibilní!

Miroslava Besserová

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: