Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Umíme si vychutnat všechny radosti, chceme žít naplno a nic nového nám není cizí. Jsme zvědavé, a tak rády hledáme, zkoušíme a vyměňujeme si svoje zážitky, abychom se vzájemně inspirovaly.

Reportáže, rozhovory a názorové blogy nejen o životním stylu

Opět jsem podlehla Stardance

Opět jsem podlehla Stardance

Letos jsem se zařekla, že už se dívat nebudu. Je to pořád stejné, stejní moderátoři, stejná porota, stejné komentáře. Ale pak jsem si stejně první díl pustila…. a už v tom jedu. Prostě ta noblesa, elegance a obdivuhodné výkony soutěžících mě zase dostaly. A komu fandím?

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

V sobotu 3. prosince pořádají Městská divadla pražská 6. ročník Vánočního festivalu. I letos festival nabídne čtyři představení s vánoční tematikou, kterou ztvárnila divadla z celé České republiky. V inscenaci Psaní Ježíškovi brněnského HaDivadla uvidíte v hlavní roli Pavla Lišku, dále vystoupí Divadlo rozmanitostí Most, Divadlo Lampion Kladno a festival tradičně uzavře představení České Vánoce Městských divadel pražských. Připraven bude rovněž bohatý doprovodný program, který vás naladí na vánoční atmosféru.

„Máme velkou radost, že k nám letos zavítá HaDivadlo s inscenací Psaní Ježíškovi, ve které v hlavní roli exceluje Pavel Liška. Spolu s představením České Vánoce ho doporučujeme spíše starším dětem a dospělým. V Divadle Rokoko si pak přijdou na své rodiny s menšími ratolestmi. Vánoční festival tedy bude určen nejen rodinám s dětmi, ale všem, kteří si chtějí užít adventní čas a odpočinout si od předvánočního shonu,“ vysvětluje tisková mluvčí Tereza Kochová. Vánoční festival zahájí v Divadle Rokoko ve 13:15 autorská pohádka Vánoční přání Divadla rozmanitostí Most. Od 15 hodin začne v Divadle ABC představení Psaní Ježíškovi brněnského HaDivadla. Vánoční pohádku plnou koled České Vánoce Josefa Lady odehraje na scéně Divadla Rokoko Divadlo Lampion z Kladna od 17 hodin. Od 19 hodin v Divadle ABC uvidíte představení České Vánoce Městských divadel pražských.

Více informací najdete  na www.MestskaDivadlaPrazska.cz/Vanocni-festival.

Doprovodný program bude probíhat od 16 do 19 hodin v Divadle ABC. Pro děti bude připravena Mikulášská besídka, pošta pro Ježíška a výtvarné dílničky. Ke spolupráci byly již tradičně přizvány neziskové organizace, které budou nabízet své výrobky z chráněných dílen na vánočním trhu. Těšit se můžete i na drobné pohoštění – cukroví, vánočky a horký čaj, pro dospěláky bude k dispozici i něco ostřejšího.

Vstupenky pořídíte od 90 do 200 Kč, je možné také využít rodinnou vstupenku (k nákupu dvou vstupenek za plnou cenu jdou vaše dvě děti do 15 let zdarma). Vstupenky zakoupíte na pokladnách Městských divadel pražských nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Pokud už přemýšlíte, co darovat svým blízkým pod stromeček, můžete návštěvu Městských divadel pražských využít i k nákupu Vánočního předplatného – na pokladně k němu dostanete dárek navíc. Prvních padesát kupujících Volného předplatného na 8 vstupů získá audioknihu Muž jménem Ove, kterou neopakovatelným způsobem načetl Jan Vlasák. Kdo se rozhodne pro koupi Volného předplatného na 4 vstupy, obdrží poukaz na volný vstup pro jednu osobu na novou hru QuickGame. Potěšit můžete i dárkovými poukazy, např. na Dámskou jízdu nebo na Herecké kurzy pro neherce. Více tipů na vánoční dárky najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz/ Predplatne.

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: