Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

Klub Nezoufalek

Proč vstoupit do klubu nezoufalých žen s nadhledem? Protože vás čeká spousta výhod, zábavy a společných zážitků, ale také rady, služby a pomoc našich prověřených partnerských odborníků. Po registraci se vám otevře neveřejný webový prostor - jen pro vás a další členky Klubu. Můžete se těšit na mnohá překvapení a třeba i na nová přátelství.

Helena Řehůřková,

Helena Řehůřková

Je nás hodně a máme toho mnoho společného...

Naše členky

Registrační formulář

Vstupte do klubu nezoufalek. Pokud souhlasíte s našimi podmínkami členství, vyplňte tento formulář a užívejte si spousty výhod.

Jméno:
Příjmení:
Email:
Něco o vás:
   

Vložte obrázek:

   
Souhlasím s podmínkami členství
   
Milan Kňažko jako Shylock poprvé v novém roce na Jezerce

Milan Kňažko jako Shylock poprvé v novém roce na Jezerce

První letošní představení hry Shylock v podání charismatického herce Milana Kňažka bude v pražském Divadle Na Jezerce ve znamení dvou sedmnáctek. Inscenace v režii Radka Balaše bude mít totiž přesně 17. ledna svou 17. reprízu.

Nabídka měsíce

Produkty Brazil keratin pro regeneraci vašich vlasů

Potřebujete rozseknout nějaký problém? Napište nám!

Potřebujete rozseknout nějaký problém? Napište nám!

Jen vy, registrované členky našeho klubu, můžete psát do naší nové rubriky, a my zveřejníme vaše starosti i problémy, samozřejmě anonymně, a budeme se snažit, abychom vám poradili a povzbudili vás. Nic není tak zoufalé, aby se z toho nenašlo východisko.

Obrázek mobilu

Povídky ke stažení

Jenom vy, členky Klubu Nezoufalek, máte jedinečnou možnost stáhnout si naše povídky do mobilu. A poslouchat si je třeba cestou do práce nebo v zahradním lehátku. Přejeme příjemný poslech!

Kam jdeš a kdy se vrátíš?

Kam jdeš a kdy se vrátíš?

Povídka o pochybnostech osamělé ženy, která si kvůli své sobecké matce nikdy nezaložila vlastní rodinu. Touží se konečně odpoutat, ale copak by ji teď, když je matka stará dáma, mohla opustit?

drama 03.11.2016, 00:00 Hodnocení

Ještě chvíli, prosím

Ještě chvíli, prosím

Chcete nahlédnout pod pokličku jedné redakce časopisu pro ženy? Poslechněte si zpověď starší redaktorky, která s hořkou ironií popisuje, jak se cítí mezi všemi těmi mladými kolegyňkami, a co všechno musí dělat, aby nemusela z kola ven.

drama 19.08.2016, 07:00 Hodnocení

Splněné tátovo přání

Splněné tátovo přání

Já a sestra, to je příběh plný nepochopení, vzteku, výčitek a dlouhého odloučení. Teprve když mi dal život za vyučenou, začalo se mi po ní stýskat. Kéž bych mohla všechno to ošklivé, co se mezi námi stalo, vrátit!

drama 30.04.2016, 00:00 Hodnocení

Láska přes inzerát

Láska přes inzerát

Po všech mých karambolech s mužskými jsem se zařekla, že už žádného nechci. Ale kámošky mě tak dlouho přemlouvaly, až jsem podlehla a podala si inzerát. Poslechněte si, co z toho vzešlo.

romance 01.01.2016, 10:00 Hodnocení

Oči psího šamana

Oči psího šamana

Úsměvná povídka o podivném setkání, které nám může změnit život. Ať už to byla náhoda, nebo osud, jedny psí oči způsobily, že se jednomu manželskému páru obrátila domácnost vzhůru nohama.

humor 06.12.2015, 00:00 Hodnocení

Dům oběšencův

Dům oběšencův

Mystery povídka o prokleté chalupě. Nový majitel nevěřil starým povídačkám a nastěhoval se do ní. Teprve když poprvé vyšel na ztrouchnivělou půdu, pochopil, že na nich něco bude.

mystery 18.09.2015, 00:00 Hodnocení

Poslední malířův obraz

Poslední malířův obraz

Krimipovídka o obraze ženy, který někdo zničil a ten někdo je pravděpodobně vrah. Byla to malířova milenka? Nebo kdosi z účastníků divoké pitky v malířově ateliéru?

krimi 13.03.2015, 00:00 Hodnocení

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: