Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Už víme, že život dokáže pohladit i nafackovat. Jednou jsme dole, jednou nahoře, ale i přes jizvy na duších a překážky jdeme dál s úsměvem a zvednutou hlavou. Jsme přece nezoufalky!

Příběhy zajímavých žen, které se dokázaly porvat se životem

Z lékárnice vydavatelkou

Z lékárnice vydavatelkou

"Jako malá jsem nikdy nepřemýšlela o tom, co budu dělat. Protože jsem se dobře učila, tak jsem se dostala na gymnázium. V té době jsem cítila, že chci dělat práci, která má smysl a kde bych mohla pomáhat lidem," říká o sobě Monika Kopřivová, jejíž příběh může být inspirativní pro mnohé čtenářky. Posuďte samy...

TV Pohoda-Prázdniny oblíbeného moderátora

Karel Voříšek je moderátor, kterého zná celý národ. Je příjemné ho sledovat na obrazovce, je příjemné se s ním setkat v civilu, je příjemné, být na některé z jeho akcí… je to prostě příjemný, navíc velice pozitivní chlap. Tentokrát jsem se ho za vás zeptala:

Karle, jak tráví televizní moderátor prázdniny, pokud nás denně nevítá u obrazovky a zpráv?

Já osobně jsem vyrazil na cesty už v červnu, Macau, Hong Kong a Thajsko, takže prázdniny pro mne začaly po návratu pracovně. Mám rád prázdninovou Prahu. Většina lidí zmizí, ulice prázdné, ale lépe se tu bez kvant spěchajících lidí dýchá. Pokud někam vyrazíme, tak autem po Čechách, Moravě nebo Evropě.

Kde ses byl ve světě podívat nejdál?

Zatím asi v Pekingu. Čínská cesta byla nádherná, vlakem jsme vyrazili přes tibetskou náhorní plošinu do Lhasy do Tibetu. Nebo že by to byl Singapůr, kam jsme jeli vlakem Hercula Poirota z Thajska přes Malajsii?

Co máš raději, léto nebo zimu? A hned přidám – proč?

Jsem absolutně letní typ. Nesnáším zimu, množství oblečení, které na sebe vršíme. Na Srí Lance mi jeden domorodec vykládal, jak to máme v Evropě těžké. Jak musíme mít různá oblečení na zimu, na léto, i na to mezi tím, jak musíme topit. Jemu stačí pár kraťasů, trik, když má hlad, utrhne si na palmě banán a domek při nejhorším smotá z palmových listů. Jistá nadsázka, ale napadá mě otázka: Kdo je šťastnější?

Neumím si tě představit, jak sportuješ, ale úplně tě vidím, jak chodíš, studuješ památky všude na světě. Kde je pravda? Jo, posilovnu neberu jako sport!

Aby sis nerýpla! Miluju moře, plavání, nebo jen slastné povalování se na vlnách. Plážový typ, který se opéká na lehátku pod slunečníkem, ale nejsem. Kavárny a památky všude na světě, to je moje hobby.

Dík a hezký zbytek léta!

Miroslava Besserová

Zpět 0 příspěvků
Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: