Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Máme už své životní zkušenosti, ale nepohrdneme kvalitními informacemi, které na něco zajímavého upozorní, něco poradí a něco doporučí. Dobrá rada nad zlato, že?

Tipy na novinky na trhu, informace o nových trendech a vyjádření odborníků na různá témata

Také jste dostali neobjednané zboží?

Také jste dostali neobjednané zboží?

Paní Martina si nám postěžovala, že po objednávce zboží za 179 korun dostala při doručení zásilky výzvu k platbě částky 1195 korun a příslib zasílání dalších balíčků. Není bohužel sama, takové případy se množí jak houby po dešti.

Termoregulace psů v průběhu zimy

Termoregulace psů v průběhu zimy

Psi mají v zimě, podobně jako někteří lidé, potřebu konzumovat větší množství potravin, díky kterým si ukládají energii do zásoby. Navýšení krmné dávky však může mít za následek například obezitu, proto je potřeba upravovat poměr živin v krmení, nikoli jeho množství. Stejně tak je dobré psa na zimu připravit vhodnou volbou výživových doplňků, které podpoří imunitu a celkovou obranyschopnost zvířete.

bullet 20.09.2016, 00:00

Sojové mléko snižuje cholesterol

Sojové mléko snižuje cholesterol

Moderní doba nám mnoho věcí usnadňuje. Patříme mezi země, kde lidé trpí spíše nevyváženým jídelníčkem, jehož skladba potravin není dostatečně pestrá. Spokojíme se s rychlým občerstvením, jíme hodně pečiva, ale zapomínáme na pestrost stravy, která je základem dostatečného příjmu všech potřebných živin.

bullet 17.09.2016, 00:00

Tipy na velký domácí úklid

Tipy na velký domácí úklid

Chystáte se na velký podzimní úklid a nevíte, kam vyhodit knihy, oblečení, rozbitý mixér nebo pánve? Zbyly vám po generálním úklidu na chalupě pytle plné vyřazených věcí? Dříve než je bez milosti vyhodíte do koše, popřemýšlejte, kam je vyhodit nebo zda by ještě někomu nemohly posloužit. Stručný přehled správné recyklace ocení každá hospodyňka.

bullet 05.09.2016, 00:00

Jaké nástrahy na nás číhají v samoobsluze?

Jaké nástrahy na nás číhají v samoobsluze?

Když se chystáte nakupovat třeba v supermarketu, těžko vás napadne, že by se hodilo před nákupem nastudovat psychologii, marketing či právo. Jenže prodejci poznatky z těchto oborů mají a někdy je směle využívají. Jaké nástrahy zde na vás mohou číhat?

bullet 31.08.2016, 00:00

Tajuplná bledá kráska - bílá čokoláda

Tajuplná bledá kráska - bílá čokoláda

Je tak trochu podvodnice, protože i když se tváří nevinně a vznešeně, ve skutečnosti používá jméno, které jí tak úplně nenáleží. V bílé čokoládě totiž není ani kousek kakaa. Měli bychom ji vůbec nazývat čokoládou, anebo jí více sluší označení cukrovinka? Zatímco mezi fanoušky mléčné a hořké čokolády nebývají takové rozdíly, ti, kteří si zamilovali chuť bílé čokolády, jsou považováni za výjimku. Po které sáhnete nejčastěji vy?

bullet 23.08.2016, 00:00

Bižuterie ano, ale s mírou

Bižuterie ano, ale s mírou

Máte ráda masivní korále, goliéry, náušnice nebo dlouhé závěsy na krk? Pak pozor, jen málokteré z nás sluší. Šperky se totiž musí umět nosit, a ty velké obzvlášť. Pro ženy v letech pak platí, že méně je více.

bullet 22.08.2016, 00:00

Vanilková, nebo levandulová?

Vanilková, nebo levandulová?

V souvislosti s nedávnou akcí „Zmrzlina zdarma" v brněnském Nákupním centru Královo Pole byl realizován průzkum s názvem „Poznáte šizenou zmrzlinu? A chceme vůbec tu kvalitní?" Nabízíme vám výsledky průzkumu.

bullet 21.08.2016, 00:00

Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: