Nezoufalky.cz

Magazín Klubu nezoufalek otevírá svět, který zajímá a baví ženy, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Ještě chvíli, prosím

Ještě chvíli, prosím

Chcete nahlédnout pod pokličku jedné redakce časopisu pro ženy? Poslechněte si zpověď starší redaktorky, která s hořkou ironií popisuje, jak se cítí mezi všemi těmi mladými kolegyňkami, a co všechno musí dělat, aby nemusela z kola ven.

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Víte, komu se říká otomista? Pokud ne, řeknu vám to. Pak se projdu po městské dlažbě na vysokých podpatcích a nakonec se zeptám, jestli zákon schválnosti pronásleduje jenom mě.

Vyhrajte hry pro děti i pro vás

Vyhrajte hry pro děti i pro vás

Udělejte radost sobě i svým blízkým a získejte oblíbenou hru „Člověče nezlob se“ ve staronovém retro designu. A také novinku od českého výrobce společenských her firmy EFKO - hru „Kampak, mašinky?“.

Podzimní koláče z Francie

Podzimní koláče z Francie

Dýně, hrušky, jablka a ořechy. Oblé, krásně barevné plody podzimu dozrávají a volají po nápaditém zpracování i nevšedním gurmánském zážitku. Několik tipů v podobě nových koláčů nabízejí teď v pekařství a cukrářství Petite France Boulangerie & Patisserie, kde se zaměřují na tradiční francouzské recepty.

tip 22.10.2016, 00:00

O vůních a zápachu

O vůních a zápachu

Podzim a zima láká k provonění našich interiérů.Pořizujeme si vonné svíčky, tyčinky, esence, aromalampy… Příjemně voní, ale je to zdravé pro náš organimus? Na to nám odpoví nezoufalka Vlaďka.

tip 16.10.2016, 00:00

Pod skořápkou se ukrývá jedinečný dar

Pod skořápkou se ukrývá jedinečný dar

Někdy bývá oříšek najít vhodnou svačinu, která by nám dodala dostatek energie a zároveň byla i zdraví prospěšná našemu organizmu. Nahlédněte zmíněnému oříšku pod slupku, protože málokterá rychlá pochoutka obsahuje tolik vitamínů, zdravých tuků a minerálních látek jako právě on. Pojďte se s námi dnes podívat, jaký poklad ukrývají jádra lískových oříšků.

tip 15.10.2016, 00:00

Podzim znamená sezónu „pokrmu bohů“

Podzim znamená sezónu „pokrmu bohů“

Ještě před pár lety lidé v potravinách tápali, co je ten oranžový lesklý plod. Dnes se velká část z nich těší na podzim a zimu, až si své oblíbené kaki Persimon Bouquet od společnosti Anecoop budou zase moci vychutnávat. Aby ne, je to slaďoučké a šťavnaté ovoce, které navíc neobsahuje žádná semínka, snadno se krájí a nemusí se loupat, takže ho milují i děti.

tip 12.10.2016, 00:00

Audiotéka.cz slavila 5. narozeniny!

Audiotéka.cz slavila 5. narozeniny!

Táňa Vilhelmová, Michal Viewegh, Zuzana Stivínová, Marek Taclík, Klára Issová, Zdeněk Piškula, Lenka Krobotová, a další hvězdné „hlasy“, které důvěrně znají posluchači audioknih, si nenechaly ujít narozeninovou párty Audiotéky.cz.

stalo 07.10.2016, 00:00

Slovo je podaná ruka 5.

Slovo je podaná ruka 5.

Skoro denně ji vídáme na obrazovce, když nám v reportážích TOP STARU představuje kulturní události, nebo v rozhovorech zajímavé osobnosti. Andrea Ježková patří do týmu redaktorů a televizních moderátorů, kteří tuhle profesi dělají už roky a vědí o ní své. Není tedy od věci, představit naopak Andreu.

zabava 04.10.2016, 00:00

Pohádkové podzimní prázdniny na zámku Loučeň

Pohádkové podzimní prázdniny na zámku Loučeň

Podzimní prázdninový program na zámku Loučeň je již připraven. Od středy 26. října až do neděle 30. října tohoto roku zařadil zámek do programu sérii prohlídek jak ve dne, tak v noci a divadelní představení pro velké i malé návštěvníky.

zabava 02.10.2016, 00:00

Má na vás vliv podzimní počasí?

Ano, už jsem dostala virozu
Ne, počasí je mi fuk
Ano, jsem lehce depresivní

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: