Nezoufalky.cz

Magazín Klubu nezoufalek otevírá svět, který zajímá a baví ženy, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Ještě chvíli, prosím

Ještě chvíli, prosím

Chcete nahlédnout pod pokličku jedné redakce časopisu pro ženy? Poslechněte si zpověď starší redaktorky, která s hořkou ironií popisuje, jak se cítí mezi všemi těmi mladými kolegyňkami, a co všechno musí dělat, aby nemusela z kola ven.

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Víte, komu se říká otomista? Pokud ne, řeknu vám to. Pak se projdu po městské dlažbě na vysokých podpatcích a nakonec se zeptám, jestli zákon schválnosti pronásleduje jenom mě.

Vyhrajte vstupenky na show

Vyhrajte vstupenky na show

Výpravné představení Paris The Show přiváží do Prahy a Brna nejkrásnější francouzské šansony. V podání pětice francouzských hudebníků a trojice zpěváků zazní široký repertoár slavných šansoniérů, jako např. Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Jacques Brel ad.

Termoregulace psů v průběhu zimy

Termoregulace psů v průběhu zimy

Psi mají v zimě, podobně jako někteří lidé, potřebu konzumovat větší množství potravin, díky kterým si ukládají energii do zásoby. Navýšení krmné dávky však může mít za následek například obezitu, proto je potřeba upravovat poměr živin v krmení, nikoli jeho množství. Stejně tak je dobré psa na zimu připravit vhodnou volbou výživových doplňků, které podpoří imunitu a celkovou obranyschopnost zvířete.

tip 20.09.2016, 00:00

Do Prahy a Brna přijedou nejkrásnější francouzské šansony

Do Prahy a Brna přijedou nejkrásnější francouzské šansony

Máte rádi šanson z období poválečné Francie? Pak si nesmíte nechat ujít Paris The Show, originální projekt producenta Gila Marsally, tvůrce Edith The Show. V podání pětice francouzských hudebníků a trojice zpěváků zazní široký repertoár slavných šansoniérů, jako např. Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Jacques Brel atd.

zabava 18.09.2016, 00:00

Sojové mléko snižuje cholesterol

Sojové mléko snižuje cholesterol

Moderní doba nám mnoho věcí usnadňuje. Patříme mezi země, kde lidé trpí spíše nevyváženým jídelníčkem, jehož skladba potravin není dostatečně pestrá. Spokojíme se s rychlým občerstvením, jíme hodně pečiva, ale zapomínáme na pestrost stravy, která je základem dostatečného příjmu všech potřebných živin.

tip 17.09.2016, 00:00

Hraje a zpívá naivky i potvory

Hraje a zpívá naivky i potvory

Herečka Kateřina Šildová se novou rolí vrací do Divadla Kalich. V Srdcovém králi hraje Lorraine, které je šestnáct, je krásná, naivní, upřímná a strašně upovídaná. Konečně se herečka dočkala „juliovské“ roličky, nenapravitelné romantičky.

stalo 13.09.2016, 00:00

Pozvánka na Dámskou jízdu v Divadle Rokoko

Pozvánka na Dámskou jízdu v Divadle Rokoko

Módní přehlídka, živá hudba, vizážistka, tombola a mnohem víc čeká na dámy v pražském Divadle Rokoko v sobotu 24. září od 17 hodin.

zabava 12.09.2016, 00:00

Všichni hledají elixír mládí…

Všichni hledají elixír mládí…

Mám hodně kamarádek mezi mnohem mladšími ženami. Jedna z nich momentálně žije na jihu Francie, doma je v Paříži, třebaže se narodila v USA. Je psavec, uvažující nad různými momenty života, má často originální a zajímavé názory na stavy těla a mysli. Co říkáte na úvahu Angelíny o elixíru mládí?

zabava 11.09.2016, 00:00

Máme stejného doktora?

Máme stejného doktora?

I vy chodíte poslední dobou k doktorovi víc, než před lety? Nejhorší je, že mě vždycky při vstupu do prostor před ordinací napadají stejné myšlenky. Už než otevřu dveře, je mi jasné, že čekárna bude zase plná.

stalo 07.09.2016, 00:00

Nakupujete na farmářských trzích?

Ano, pravidelně
Ne
Jen někdy

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: