Nezoufalky.cz

Magazín Klubu nezoufalek otevírá svět, který zajímá a baví ženy, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Splněné tátovo přání

Splněné tátovo přání

Já a sestra, to je příběh plný nepochopení, vzteku, výčitek a dlouhého odloučení. Teprve když mi dal život za vyučenou, začalo se mi po ní stýskat. Kéž bych mohla všechno to ošklivé, co se mezi námi stalo, vrátit!

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Víte, komu se říká otomista? Pokud ne, řeknu vám to. Pak se projdu po městské dlažbě na vysokých podpatcích a nakonec se zeptám, jestli zákon schválnosti pronásleduje jenom mě.

Vyhrajte audioknihu

Vyhrajte audioknihu

Psychologický thriller Petera Swansona vzdává hold slavnému románu Patricie Highsmithové Cizinci ve vlaku, který pro filmové plátno úspěšně adaptoval Alfred Hitchcock. Kritika tuto knihu klade jednoznačně po bok bestsellerům typu Zmizelé. S jediným rozdílem - ve vymýšlení zápletek a šokujících rozuzlení jde Peter Swanson mnohem dál než Gillian Flynnová.

Došlo mi...

Došlo mi...

… jak moc mi chybí babička. Odešla mi před mnoha lety a už tehdy jsem věděla, že to bude bolet. Bolí. Někdy víc a někdy míň. Když bydlela v Praze, volaly jsme si nebo psaly a já jsem jí pořád slibovala, že se na ni přijedu podívat. Vždycky mi do toho něco vlezlo a z množství slíbených návštěv se jich uskutečnilo jen několik.

stalo 25.07.2016, 00:00

Prázdniny hereček z přístavu

Prázdniny hereček z přístavu

Co myslíte, co budou letos v létě podnikat oblíbené herečky? Na co vzpomínají ze svého dětství? Na čem si rádi pochutnávají?

stalo 19.07.2016, 00:00

Vzkaz v láhvi natřikrát

Vzkaz v láhvi natřikrát

Po Ženě v kleci a Zabijácích napsal bestsellerový dánský spisovatel Jussi Adler-Olsen třetí díl této série pod názvem Vzkaz v láhvi a hned na sebe opět strhl celosvětovou pozornost. Je to zase trhák, a můžete si ho užít jak v knize, tak ve filmu, a taky - a o tom se chci zmínit nejvíc - v audioknize.

stalo 15.07.2016, 00:00

Jak na efektivní úklid? Udělejte si v tom pořádek

Jak na efektivní úklid? Udělejte si v tom pořádek

Úklid často vypadá jako činnost bez konce, přitom často stačí se zamyslet a vytvořit si „strategii“. Nemusí to být nic náročného, stačí si stanovit priority a určit, čím se chcete při úklidu přesně zabývat. Jak na to?

tip 15.07.2016, 00:00

Všichni si myslí, že mě znají...

Všichni si myslí, že mě znají...

… začala náš rozhovor Valérie, aniž by věděla, co se jí chci ptát. Nechápu, čemu se divím, když vím, že je dobré nechat ji chvíli povídat, co chce, a až potom rozhovor vést plánovaným směrem, vysvětlit, proč jste se vlastně tentokrát sešly. Jenže s ní to nejde, nenechat se strhnout ke stejné reakci. Ono totiž těch prvních pár minutu je vzácných. Obě si vždycky povíte pro vás to „nejpodstatnější“.

stalo 12.07.2016, 00:00

TV Pohoda-Prázdniny oblíbeného moderátora

TV Pohoda-Prázdniny oblíbeného moderátora

Karel Voříšek je moderátor, kterého zná celý národ. Je příjemné ho sledovat na obrazovce, je příjemné se s ním setkat v civilu, je příjemné, být na některé z jeho akcí… je to prostě příjemný, navíc velice pozitivní chlap. Tentokrát jsem se ho za vás zeptala:

stalo 07.07.2016, 00:00

Jean Reno natáčí v Čechách dobrodružný velkofilm

Jean Reno natáčí v Čechách dobrodružný velkofilm

Role v hongkongském velkofilmu Dobrodruzi (Adventurers) přivedla do České republiky herce Jeana Rena, jednu z nejzářivějších hvězd současné světové kinematografie. Snímek odehrávající se ve Francii a v Praze režíruje Stephen Fung, který má na svém kontě řadu oceňovaných diváckých hitů

zabava 05.07.2016, 00:00

Kam se letos chystáte na dovolenou?

K moři
Na chatu či chalupu
K vodě v tuzemsku
Budu doma

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: