Nezoufalky.cz

Magazín Klubu nezoufalek otevírá svět, který zajímá a baví ženy, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Splněné tátovo přání

Splněné tátovo přání

Já a sestra, to je příběh plný nepochopení, vzteku, výčitek a dlouhého odloučení. Teprve když mi dal život za vyučenou, začalo se mi po ní stýskat. Kéž bych mohla všechno to ošklivé, co se mezi námi stalo, vrátit!

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Vysoké štekle jsou pomsta ženám

Víte, komu se říká otomista? Pokud ne, řeknu vám to. Pak se projdu po městské dlažbě na vysokých podpatcích a nakonec se zeptám, jestli zákon schválnosti pronásleduje jenom mě.

Vyhrajte balíček cereálií

Vyhrajte balíček cereálií

Začít den zdravou snídaní je to nejlepší, co pro své tělo můžete udělat. Ochutnejte Mysli na zdraví Jahoda a Mandle od Emco. Základem jsou ovesné vločky, které jsou odborníky považovány za nejhodnotnější cereálii. Sušené jahody a plátky mandlí se skvěle doplňují a výsledkem je lahodná ovocná chuť, kterou si budete chtít příští ráno znovu zopakovat.

Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu jede s dětmi na prázdniny

Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu jede s dětmi na prázdniny

Společnost SAZKAmobil připravila pro letošní léto speciální nabídku zvýhodněné SIM karty. Stojí pouze 75 Kč a zahrnuje kredit 150 Kč a 200 MB dat. Běžná cena této SIM karty je 150 Kč.

tip 23.06.2016, 00:00

Co ještě trápí diabetiky?

Co ještě trápí diabetiky?

V České republice se s diabetem léčí takřka 850 tisíc pacientů. Jedná se o poruchu metabolismu, při které organismus nedokáže správně zpracovat cukry, tuky a bílkoviny. Nejen hypoglykémie a hyperglykemie jsou pojmy, které jsou diabetikům důvěrně známé.

tip 23.06.2016, 00:00

Moderátor by se měl umět upozadit

Moderátor by se měl umět upozadit

Z obdivovaného prince vyrostl ve stejně obdivovaného galantního a vždy dobře vypadajícího dospělého muže, který ke své herecké profesi přidal nesnadnou moderátorskou a vyučuje v různých firmách komunikaci. Jeho životním krédem je heslo: Přej a bude ti přáno! Nemá stálé angažmá, je „na volné“ noze, vyhovuje mu hostování v různých divadlech, televizní práce, naučil se pracovat se slovem.

zabava 22.06.2016, 00:00

Zaslouží si muži svůj svátek?

Zaslouží si muži svůj svátek?

Bleskový průzkum čokoládovny Carla chtěl zmapovat postoj Čechů k tomuto poměrně mladému svátku a odkryl několik zásadních skutečností, které se zastáncům tohoto svátku líbit nebudou.

zabava 17.06.2016, 00:00

Je žehlení práce jen pro ženy?

Je žehlení práce jen pro ženy?

Věděli jste, že vás dokáže partner k žehlení donutit? Kdo při výběru partnera více zohledňuje jeho vztah k domácím pracím. Proč partner odmítá doma žehlit?

zabava 15.06.2016, 00:00

Komáři, pryč od mých oken

Komáři, pryč od mých oken

Nejúčinnější ochranou proti nočním komářím invazím je sice „raid“ v zásuvce, ale kdo by chtěl během spánku dýchat chemické výpary? Můžete se taky namazat repelentem, ale to je totéž a ještě si s ním zašpiníte povlečení.

tip 12.06.2016, 00:00

I tatínkové mají svůj den

I tatínkové mají svůj den

Den otců již není opomíjen tak jako kdysi a našel si své místo nejen v kalendářích, ale i na zámku Loučeň. Již pošesté se tu v neděli 19. června uskuteční zábavný program pro všechny tatínky a to i ve spolupráci s millaminis s.r.o., českou společností vyrábějící pěnové stavebnice pro nejmenší děti. Ta si pro všechny hravé taťky připravila speciální soutěžní disciplínu.

zabava 08.06.2016, 00:00

Kam se letos chystáte na dovolenou?

K moři
Na chatu či chalupu
K vodě v tuzemsku
Budu doma

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: