Nezoufalky.cz

Magazín Klubu nezoufalek otevírá svět, který zajímá a baví ženy, co už o životě vědí své, umí si ho správně vychutnat a jen tak něčím se nenechají rozhodit.

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit
Kam jdeš a kdy se vrátíš?

Kam jdeš a kdy se vrátíš?

Povídka o pochybnostech osamělé ženy, která si kvůli své sobecké matce nikdy nezaložila vlastní rodinu. Touží se konečně odpoutat, ale copak by ji teď, když je matka stará dáma, mohla opustit?

Jak kýcháš, taková jsi

Jak kýcháš, taková jsi

Je ekologické praní přátelské k našemu prádlu? Prospívá dětem kontakt ze zvířaty? A je pravda, že jakým způsobem kýcháš, takový jsi? To vše se dozvíte v našem dalším Rozhlasníku.

Vyhrajte make-up s podkladem

Vyhrajte make-up s podkladem

Výrobky nové řady Decorative Care jsou vyvinuty na základě nejmodernějších technologií a aktivních látek. Na pleti působí přirozeně, neucpávají póry, pokožka volně dýchá. Zároveň skryjí nedostatky, zjemní známky únavy a zanechají dojem svěží upravené pleti. Pro dlouhotrvající skvělý make-up nejprve naneste krém dle typu pleti, následně je vhodná aplikace Podkladové báze pod make-up. V této řadě nově najdete Rozjasňující make-up 8v1, který uvádíme ve třech barevných variantách.

Diskrétně počaté děti

Diskrétně počaté děti

I mezi námi nezoufalkami jsou ženy, které už trochu začínají zoufat, protože se jim stále nenaplňuje sen o dítěti. Stále přibývá neplodných párů, ženám po třicítce tikají reprodukční hodiny a kvalita mužského spermatu se zhoršuje, jak potvrzují mnohé odborné studie.

stalo 24.05.2016, 00:00

Jsem taková ta matka medvědice

Jsem taková ta matka medvědice

Partnerku Ondřeje Soukupa Lucii Šoralovou známe z mnoha muzikálů, ale v poslední době její krásný hlas trochu utichl. Není divu, je maminkou dvou dětí a do Divadla Kalich dochází méně často.

stalo 24.05.2016, 00:00

Žádné Emco Mysli na zdraví neobsahuje palmový olej!

Žádné Emco Mysli na zdraví neobsahuje palmový olej!

Používání palmového oleje je jedním z důležitých a aktuálních celospolečenských témat. Dopady jeho používání se diskutují ve dvou rovinách – ekologické a zdravotní.

tip 23.05.2016, 00:00

Važme si toho, že můžeme vnímat všemi smysly!

Važme si toho, že můžeme vnímat všemi smysly!

„V těhotenství slepnu, po porodu se vše vrací do normálu, ale ty uzlíčky štěstí v zavinovačce za to přeci stojej…“ Paní Jana Stojanová je maminka na mateřské dovolené. Má syna Mikoláše (8 roky) a dceru Rozárku (5 let). Jak sama říká, je zkrátka máma na plný úvazek! „Svoje živé dětičky si moc užívám a jsou mi vším, i když mi z nich jde často hlava kolem,“ říká s láskyplným úsměvem.

stalo 18.05.2016, 00:00

Společné čtení dětem po celé republice

Společné čtení dětem po celé republice

Šestý ročník tradičního týdne oslav literatury a společného čtení, letos pod názvem Týden čtení dětem s Déčkem, od 1. do 7. června nabídne desítky pozoruhodných akcí. Ve městech a obcích po celé republice se bude předčítat, vyprávět, tvořit, hrát a sdílet, mnohdy se zapojením známých osobností ze světa kultury, umění a sportu.

tip 18.05.2016, 00:00

Tomu se říká smůla…

Tomu se říká smůla…

Co všechno mohla zmeškat? Autobus a pak školu. No, nejspíš asi ne. Byla sobota, poledne, takže školu určitě ne. Ale mohla zmeškat třeba autobus a pak rande. Nebo autobus a kino. Nebo vůbec nechtěla jít na autobus. Třeba nemá ani kluka. Třeba není na kluky. Třeba. Mohla ale zmeškat výlet parníkem. A to by ji určitě mrzelo. Nebo odjezd na dovolenou. Letadlo nečeká …

stalo 17.05.2016, 00:00

Děčínsko má turistům co nabídnout

Děčínsko má turistům co nabídnout

Severní Čechy, významná oblast česko-německého pomezí, má rozhodně co nabídnout jak místním obyvatelům, tak turistům. Ať už se vypraví milovníci kultury či turistiky na děčínský zámek, jeden z nejnavštěvovanějších v tomto kraji nebo jeden z klenotů Evropy Pravčickou bránu či Pískovcovou stolovou horu Děčínský Sněžník nebudou zklamáni.

tip 16.05.2016, 00:00

Čemu bychom se podle vás měli na webu více věnovat?

Osudům zajímavých žen
Radám a poradnám
Kulinářským receptům
Úsměvným historkám
Cestování

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: