Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Už víme, že život dokáže pohladit i nafackovat. Jednou jsme dole, jednou nahoře, ale i přes jizvy na duších a překážky jdeme dál s úsměvem a zvednutou hlavou. Jsme přece nezoufalky!

Příběhy zajímavých žen, které se dokázaly porvat se životem

Z lékárnice vydavatelkou

Z lékárnice vydavatelkou

"Jako malá jsem nikdy nepřemýšlela o tom, co budu dělat. Protože jsem se dobře učila, tak jsem se dostala na gymnázium. V té době jsem cítila, že chci dělat práci, která má smysl a kde bych mohla pomáhat lidem," říká o sobě Monika Kopřivová, jejíž příběh může být inspirativní pro mnohé čtenářky. Posuďte samy...

Každá bída jednou pomine, jenom se toho musíme dočkat

Každá bída jednou pomine, jenom se toho musíme dočkat

Čemu se smějete? Že tohle znáte? Ano, tenhle slogan měl v mém diáři své klasické místo, týden před výplatou. Jednou jsem měla šanci na to zapomenout, jen bych nesměla být – zřejmě pitomá.

bullet 30.10.2016, 00:00

Audiotéka.cz slavila 5. narozeniny!

Audiotéka.cz slavila 5. narozeniny!

Táňa Vilhelmová, Michal Viewegh, Zuzana Stivínová, Marek Taclík, Klára Issová, Zdeněk Piškula, Lenka Krobotová, a další hvězdné „hlasy“, které důvěrně znají posluchači audioknih, si nenechaly ujít narozeninovou párty Audiotéky.cz.

bullet 07.10.2016, 00:00

Hraje a zpívá naivky i potvory

Hraje a zpívá naivky i potvory

Herečka Kateřina Šildová se novou rolí vrací do Divadla Kalich. V Srdcovém králi hraje Lorraine, které je šestnáct, je krásná, naivní, upřímná a strašně upovídaná. Konečně se herečka dočkala „juliovské“ roličky, nenapravitelné romantičky.

bullet 13.09.2016, 00:00

Máme stejného doktora?

Máme stejného doktora?

I vy chodíte poslední dobou k doktorovi víc, než před lety? Nejhorší je, že mě vždycky při vstupu do prostor před ordinací napadají stejné myšlenky. Už než otevřu dveře, je mi jasné, že čekárna bude zase plná.

bullet 07.09.2016, 00:00

Kdo vstoupil do síně slávy Národního divadla?

Kdo vstoupil do síně slávy Národního divadla?

Národní divadlo oficiálně vstoupilo do 134. sezony. V rámci slavnostního ceremoniálu v pondělí 29. srpna byl do síně slávy Národního divadla uveden Vlastimil Harapes – emeritní sólista a šéf Baletu Národního divadla, laureát Ceny Thalie za celoživotní mistrovství v oboru balet.

bullet 02.09.2016, 00:00

Rozvod očima jednoho muže

Rozvod očima jednoho muže

Článků o tom, jak rozvod prožívají ženy, je hodně. Ale co my, muži? Sice o tom méně mluvíme, ale jak nám asi je, když vybudujeme domov své rodině, staráme se o ni, hrajeme si s dětmi… a pak je najednou všemu konec?

bullet 02.08.2016, 00:00

Ráda si s lidmi povídám

Ráda si s lidmi povídám

Moderátorka reportáží do TOP STARU, Michaela Široká, pracuje pro TV Prima teprve od března letošního roku, ale diváci ji i za tak krátkou dobu znají. Blondýnka, kterou vždycky zdobí milý úsměv, umí se ptát, protože o těch, které zpovídá, pokaždé ví něco nového, zajímavého, něco navíc.

bullet 27.07.2016, 00:00

Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: