Nezoufalky.cz

Už jste členkou Nezoufalek?

Přihlásit

- nejnovější článek

Už víme, že život dokáže pohladit i nafackovat. Jednou jsme dole, jednou nahoře, ale i přes jizvy na duších a překážky jdeme dál s úsměvem a zvednutou hlavou. Jsme přece nezoufalky!

Příběhy zajímavých žen, které se dokázaly porvat se životem

Z lékárnice vydavatelkou

Z lékárnice vydavatelkou

"Jako malá jsem nikdy nepřemýšlela o tom, co budu dělat. Protože jsem se dobře učila, tak jsem se dostala na gymnázium. V té době jsem cítila, že chci dělat práci, která má smysl a kde bych mohla pomáhat lidem," říká o sobě Monika Kopřivová, jejíž příběh může být inspirativní pro mnohé čtenářky. Posuďte samy...

Došlo mi...

Došlo mi...

… jak moc mi chybí babička. Odešla mi před mnoha lety a už tehdy jsem věděla, že to bude bolet. Bolí. Někdy víc a někdy míň. Když bydlela v Praze, volaly jsme si nebo psaly a já jsem jí pořád slibovala, že se na ni přijedu podívat. Vždycky mi do toho něco vlezlo a z množství slíbených návštěv se jich uskutečnilo jen několik.

bullet 25.07.2016, 00:00

Prázdniny hereček z přístavu

Prázdniny hereček z přístavu

Co myslíte, co budou letos v létě podnikat oblíbené herečky? Na co vzpomínají ze svého dětství? Na čem si rádi pochutnávají?

bullet 19.07.2016, 00:00

Vzkaz v láhvi natřikrát

Vzkaz v láhvi natřikrát

Po Ženě v kleci a Zabijácích napsal bestsellerový dánský spisovatel Jussi Adler-Olsen třetí díl této série pod názvem Vzkaz v láhvi a hned na sebe opět strhl celosvětovou pozornost. Je to zase trhák, a můžete si ho užít jak v knize, tak ve filmu, a taky - a o tom se chci zmínit nejvíc - v audioknize.

bullet 15.07.2016, 00:00

Všichni si myslí, že mě znají...

Všichni si myslí, že mě znají...

… začala náš rozhovor Valérie, aniž by věděla, co se jí chci ptát. Nechápu, čemu se divím, když vím, že je dobré nechat ji chvíli povídat, co chce, a až potom rozhovor vést plánovaným směrem, vysvětlit, proč jste se vlastně tentokrát sešly. Jenže s ní to nejde, nenechat se strhnout ke stejné reakci. Ono totiž těch prvních pár minutu je vzácných. Obě si vždycky povíte pro vás to „nejpodstatnější“.

bullet 12.07.2016, 00:00

TV Pohoda-Prázdniny oblíbeného moderátora

TV Pohoda-Prázdniny oblíbeného moderátora

Karel Voříšek je moderátor, kterého zná celý národ. Je příjemné ho sledovat na obrazovce, je příjemné se s ním setkat v civilu, je příjemné, být na některé z jeho akcí… je to prostě příjemný, navíc velice pozitivní chlap. Tentokrát jsem se ho za vás zeptala:

bullet 07.07.2016, 00:00

Příběh piškotový

Příběh piškotový

Křehká blondýnka s vlasy do pasu v sandálkách nastoupila do vagonu metra na Hradčanské. Sedla si vedle staršího pána, způsobně dala nohu přes nohu, rozhlédla se po lidech a nenápadně vsunula ruku do kabelky na klíně.

bullet 02.07.2016, 00:00

Brněnské nezoufalky měly už zase dámskou jízdu

Brněnské nezoufalky měly už zase dámskou jízdu

Už podruhé se díky naší brněnské ambasadorce Iloně sešly tamní nezoufalky a my jim tady z Prahy tleskáme. Kdyby nebyla dálnice D1 v tak dezolátním stavu, bývaly bychom samozřejmě taky rády přijely, vzájemně se poznaly se a probraly život…

bullet 28.06.2016, 00:00

Kniha týdne podle Nezoufalek
Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

Nesmrtelný příběh v tanečních obrazech na jevišti Stavovského divadla

První premiérou Baletu Národního divadla v nové sezoně je Malá mořská víla – 10. listopadu ve Stavovském divadle.

Soutěž měsíce

Klub Nezoufalek - Přihlášení pro členky

Emailová adresa:
Heslo: